Tu jesteś:

Rumia coraz bliżej Multikina

Wiecha nad Galerią Rumia

W piątek, 15. października 2010, nad budową Multikina w Galerii Rumia zawisła wiecha. Ten budowlany zwyczaj zwiastuje zakończenie kolejnego etapu inwestycji, położenie konstrukcji dachu nad nowym poziomem centrum.

Warta 3 mln. Euro inwestycja postępuje zgodnie z planem, zakładającym zakończenie inwestycji w pierwszym kwartale przyszłego roku. Poziom, mający pomieścić 5 sal kinowych wznosi się po północno - zachodniej stronie gmachu Galerii. Wejście do części kinowej znajdzie się na istniejącym poziomie +1 budynku.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka Megaron Przedsiębiorstwo Budowlano – Remontowe. Nowa część budynku zostanie utrzymana w stylistyce charakterystycznej dla innych obiektów Multikina, harmonizując przy tym z założeniami architektonicznymi Galerii Rumia. W nadbudówce Galerii znajdzie się pięć sal kinowych, wyposażonych w najnowsze projektory, również do wyświetlania filmów w trójwymiarze.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×