Tu jesteś:

Rozpoczyna się modernizacja CH Forum

Centrum Handlowego FORUM w Gliwicach przejdzie gruntowną modernizację, która obejmie prawie wszystkie elementy i powierzchnie odwiedzane przez klientów. Obiekt w nowej odsłonie uświetni 10. rocznicę otwarcia centrum.

Przeobrażeniu ulegnie wystrój części wspólnych, w tym toalet, pojawią się nowe ciągi komunikacyjne, które usprawnią poruszanie się po obiekcie. Umożliwią one swobodniejszy dostęp do strefy w sąsiedztwie hipermarketu Carrefour, a później także na poziom +1. W strefie atrium zniknie półpiętro, zwane przez wielu spocznikiem. Zostanie on zastąpiony podestem na poziomie 0, który stanie się miejscem występów artystycznych i sercem większości wydarzeń.

Odważne połączenia materiałów (beton i drewno), użycie efektownych okładzin słupów, imitujące drewno posadzki – ten ekstrawagancki i na wskroś nowoczesny design znacznie ożywi CH FORUM i spotęguje efekt  nowości.

– Modernizacja jest konieczna, gdyż zmieniają się oczekiwania Klientów, a rynkowa rywalizacja jest coraz bardziej wymagająca. Po zmianach CH FORUM zyska na atrakcyjności, co ma niebagatelne znaczenie w przyciąganiu klientów i nowych najemców – komentuje Grzegorz Filipczyk, dyrektor CH FORUM
z ramienia JLL, zarządcy centrum.

Planując prace modernizacyjne CH FORUM dołożyło starań, aby nie kolidowały one z bieżącym funkcjonowaniem obiektu. Strefy działań modernizacyjnych  zostaną wygrodzone i estetycznie oznakowane, a większość prac prowadzona będzie w godzinach nocnych.

Autorem koncepcji i projektu modernizacji jest renomowana międzynarodowa firma Chapman Taylor. Generalnym wykonawcą: spółka Infine.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×