Tu jesteś:

Rozbudowywany Platan ma już parking

W dniu 8 maja 2018 roku, został oddany do dyspozycji Klientów parking w zabrzańskim CH Platan. To ponad 500 miejsc postojowych umiejscowionych na trzykondygnacyjnym poziomie w nowo budowanej części galerii. 

Od 8 maja 2018 roku klienci centrum handlowego Platan w Zabrzu mogą parkować auta na nowym, wielopoziomowym parkingu, wyposażonym w cztery rampy wewnętrzne oraz jedną zewnętrzną. Trzykondygnacyjna przestrzeń powstała nad nowo budowaną częścią galerii i mieści ponad 500 miejsc postojowych. Znajdują się tam stanowiska dedykowane rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Na terenie parkingu będą również miejsca do ładowania samochodów elektrycznych dostosowane do różnego typu pojazdów. Parking wielopoziomowy łącznie z parkingiem zewnętrznym będą mieściły ponad 1400 pojazdów. To jeden z największych, bezpłatnych parkingów w mieście.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×