Tu jesteś:

Rozbudowana Dekada Grójec już otwarta

Dekada Grójec

3 sierpnia br. odbyło się otwarcie powiększonego centrum handlowego Dekada w Grójcu. Po rozbudowie obiekt liczy łącznie 8,7 tys. mkw. GLA, a ilość dostępnych lokali wzrosła do 23. W nowej części pojawiły się marki dotychczas niedostępne w Grójcu, m. in.: Smyk, Jysk, Szachownica i Takko Fashion.

Zlokalizowana przy ul. Armii Krajowej Dekada Grójec to centrum handlowe typu convenience shopping centre, przeznaczone do szybkich i wygodnych zakupów. Przed rozbudową liczyło 5,7 tys. mkw. powierzchni GLA, na której usytuowanych było 17 lokali handlowo-usługowych, w ramach rozbudowy obiekt zyskał dodatkowe 3 tys. mkw. GLA.

Dekada Grójec zlokalizowana jest bezpośrednio przy obwodnicy miasta, niedaleko drogi ekspresowej S7, co zapewnia łatwy dojazd dla mieszkańców całego powiatu. Przyjazny dla klientów jest również format galerii - to obiekt składający się z jednopoziomowych budynków, z wejściami bezpośrednio z parkingu.

Pierwszy raz w Grójcu pojawi się Jysk – międzynarodowa sieć handlowa, proponująca klientom asortyment z segmentu wyposażenia domu.

W powiększonej Dekadzie Grójec sklep otworzyła niemiecka sieć dyskontowa Takko Fashion, oferująca  modę dla rodziny. Salon Takko Fashion także będzie pierwszym sklepem sieci w Grójcu. Swój debiut w ponad 16-tysięcznym mieście ma również polska marka odzieżowa Szachownica.

Natomiast marka Martes Sport zdecydowała się na przeniesie do salonu większego niż dotychczas przez nią zajmowany.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×