Tu jesteś:

Riviera zamiast CH Wzgórze. Serenada w blokach startowych

Riviera w Gdyni

Rozbudowywane gdyńskie centrum Maylandu zmieni nazwę z CH Wzgórze na Riviera. Zmiana będzie widoczna od otwarcia obiektu, zaplanowanego na koniec października 2013 r.

Mayland tłumaczy, że pomimo pozytywnych skojarzeń mieszkańców Gdyni, dotychczasowa nazwa była nie do końca zrozumiała dla gości spoza Trójmiasta i zza granicy.
Rozbudowane centrum będzie miało powierzchnię 70 tys. mkw. GLA, na której zmieści się 250 sklepów. Obiekt jest już w ponad  90 proc. wynajęty. Większą, niż dotychczas powierzchnię mają zająć sklepy Reserved, Zara, H&M i Humanic. Do grona nowych najemców dołączą też, Van Graaf (3 tys. mkw.), McDonald’s, lodziarnia Cavallari, Kawiarnia Artystyczna, optyk Sunloox, fryzjer Jacques Andre, Itaka, Pandora, Gerry Weber, Vistula, Fresh Style i Organique.

Po otwarciu Riviery, może ruszyć budowa krakowskiego projektu Maylandu – CH Serenada. Obecnie trwają rozmowy w sprawie finansowania obiektu, które niedługo mają się zakończyć. Kolejnym krokiem będzie wybór generalnego wykonawcy. Mayland podtrzymuje też, że rozpoczęcie budowy w Krakowie może się rozpocząć w październiku bądź listopadzie 2013 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×