Tu jesteś:

Rittal nowym najemcą Tulipan Park Stryków

Tulipan Park Stryków z lotu ptaka

Firma Rittal wynajęła blisko 3 300 mkw powierzchni w ramach Tulipan Park Stryków, największego parku logistycznego SEGRO w Europie Centralnej.

Spółka Rittal GmbH & Co. KG, z siedzibą główną w Herborn, w Niemczech, jest uznanym dystrybutorem rozwiązań systemowych stosowanych w automatyce, dystrybucji energii, a także branży informatyczno–komunikacyjnej (ICT). Firma, która została założona w 1961 roku, jest częścią Grupy Friedhelm Loh i prowadzi działalność poprzez sieć 63 spółek zależnych oraz 40 przedstawicielstw na całym świecie. W Polsce Rittal Sp. z o.o. istnieje od 1999 roku.

Firma Rittal wynajęła 3 250 mkw powierzchni magazynowej oraz 50 mkw powierzchni biurowo-socjalnej zlokalizowanej w ramach Tulipan Park Stryków. Umowę podpisano na pięć lat. W transakcji pośredniczyła firma Jartom.

Piotr Górniak, Dyrektor Zarządzający Rittal Sp. z o.o. powiedział: - Głównymi zaletami naszego nowego magazynu w Strykowie są jego lokalizacja w centralnej Polsce oraz dobra infrastruktura komunikacyjna, umożliwiająca realizację szybkich dostaw do naszych klientów. Tylko SEGRO spełniło wymagane
przez nas wysokie standardy dotyczące jakości oferowanych usług. Optymalne warunki najmu, a także elastyczność brytyjskiego dewelopera były dodatkowymi korzyściami, które zachęciły nas do rozpoczęcia długoterminowej współpracy.

Waldemar Witczak, Dyrektor Regionu SEGRO Poland jest zadowolony z transakcji: - Cieszymy się, że mamy możliwość współpracy z firmą Rittal, która posiada tak silną pozycję rynkową w branży dystrybucji różnego rodzaju rozwiązań systemowych. Od początku istnienia SEGRO, nasza strategia koncentrowała się na zapewnieniu najemcom najwyższego poziomu wsparcia. Bliska współpraca ze wszystkimi klientami jest dla nas priorytetem od momentu, gdy tylko przekroczą oni próg naszych parków logistycznych. Jestem przekonany, że elastyczna powierzchnia oferowana w ramach Tulipan Park Stryków przyczyni się do dalszego dynamicznego rozwoju firmy Rittal.

Tulipan Park Stryków jest największym parkiem SEGRO w Europie Centralnej. Inwestycja zlokalizowana jest w centrum Polski, w pobliżu planowanego węzła autostrad A1 (północ-południe) i A2 (wschód-zachód). Docelowo Park zaoferuje 400 000 mkw nowoczesnej powierzchni magazynowej, produkcyjnej i biurowej. Do grona najemców obiektu należą m.in. takie firmy jak: Corning, Azymut, Sonoco, CEI, Komfort, Complex, Schweitzer-Mauduit Poland, Investa i Hellmann.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×