Tu jesteś:

Retail Provider rozpoczyna negocjacje z PKP w sprawie inwestycji w Olsztynie

Koncepcja architektoniczna Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Olsztynie.

Spółka Retail Provider, która chce stworzyć w Olsztynie Zintegrowane Centrum Komunikacyjne – galerię handlową połączoną  z nowoczesnymi dworcami: kolejowym i autobusowym, w przyszłym tygodniu rozpocznie oficjalne rozmowy z PKP S.A. o wspólnej realizacji projektu. Retail Provider, nowy właściciel PKS Olsztyn, powołał specjalny zespół negocjacyjny do rozmów z PKP.  

Projekt Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego zakłada stworzenie nowoczesnej galerii o powierzchni 45 000 mkw. GLA, łączącej funkcje komunikacyjne, handlowe i rozrywkowe na wzór obiektów obecnie realizowanych w Katowicach i Poznaniu. Firma Retail Provider prowadzi rozmowy z 4 funduszami, które realizują lub wspierają największe projekty retailowe w kraju i chcą współuczestniczyć w przygotowywaniu inwestycji w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego.

Za przygotowanie koncepcji architektonicznej projektu odpowiada pracownia FS&P Arcus, jedna z czołowych firm architektonicznych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w realizacji projektów galerii handlowych, obiektów mieszkaniowych, biurowych, hotelowych i użyteczności publicznej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×