Tu jesteś:

Retail Provider planuje budowę galerii handlowej z dworcem PKS w Siedlcach

Zintegrowane Centrum Komunikacyjne w Olsztynie - wizualizacja

Retail Provider nabył w procesie prywatyzacji 85 proc. udziałów Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Siedlcach. Firma zamierza stworzyć kompleks łączący funkcje handlowe i transportowe.

- Będzie to inwestycja oparta na podobnym modelu co w Olsztynie, ale na mniejszą skalę. Planujemy realizację galerii handlowej o powierzchni ponad 15 tysięcy. mkw.- mówi Tomasz Andryszczyk, rzecznik prasowy firmy Retail Provider.

Jak informowaliśmy firma Spółka Retail Provider planuje budowę Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Olsztynie – galerię handlową połączoną  z nowoczesnymi dworcami: kolejowym i autobusowym. Projekt zakłada stworzenie nowoczesnej galerii o powierzchni 45 000 mkw. GLA, łączącej funkcje komunikacyjne, handlowe i rozrywkowe na wzór obiektów obecnie realizowanych w Katowicach i Poznaniu. Za proces komercjalizacji galerii handlowej będzie odpowiedzialna firma Cushman&Wakefield.

Firma Retail Provider zapowiedziała, że w tym tygodniu poda szereg ważnych informacji dotyczących inwestycji w Olsztynie, m.in formacje o ofercie dla miasta, finansowaniu oraz szczegółowe harmonogramy itp.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×