Tu jesteś:

Restauracja Wokman pojawi się w Galerii Kazimierz

Krakowska Galeria Kazimierz powiększa swoją ofertę gastronomiczną. 12 kwietnia br. została otwarta druga restauracja Wokman. Lokal znajduje się na I piętrze galerii, a jego operatorem jest kielecka spółka North Food Polska.

WokMan dysponuje powierzchnią 80 mkw. Pierwszy lokal tej sieci zaczął funkcjonować w lutym w Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Właścicielem sieci jest firma North Food, która obecnie zarządza ponad 20 lokalami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants). Spółka zarządza trzema sieciami: North Fish, Yummie, Wok Man.

Firma Global Trade Center, która jest właścicielem Galerii Kazimierz kontynuuje proces rekomercjalizacji centrum. W związku z tym w galerii pojawiły się dwie nowe marki, które powiększyły ofertę food courtu: restauracja De Luca, która została otwarta w połowie marca oraz Wok Man. Obecnie w strefie gastronomicznej funkcjonują też : KFC, Salad Story, North Fish, Ramzes, Pizza Hut i Toskania.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×