Tu jesteś:

Reserved w Fashion House Piaseczno

Fashion House Warszawa.

Fashion House w Piasecznie, centrum outletowe należące do funduszu Polonia Property Funds II, podpisało umowę na wynajem 264 mkw. powierzchni ze spółką LPP. Najemca urządzi na niej sklep marki Reserved.

Reserved to marka odzieżowa. Na polskim rynku konkuruje z zagranicznymi sieciowymi markami odzieżowymi. Jest własnością giełdowej spółki LPP z Gdańska.

Fashion House jest wynajęty w 100 proc. Nowe umowy najmu podpisywane są w ramach rekomercjalizacji. Za wynajem powierzchni w sieci Fashion House Outlet Center odpowiada dział leasingu Polonia Property Funds oraz BOIG Property Consulting.

Właścicielem sieci centrów outlet Fashion House jest fundusz Polonia Property Funds. Obecnie liczy on 3 obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk.

Centrum outletowe Fashion House w Piasecznie to obiekt, którego powierzchnia najmu wynosi 17 tys. mkw. Znajduje się na niej około 120 sklepów. Pojemny parking pomieścić może 1200 aut. Architektonicznie obiekt odwołuje się do warszawskiego Starego Miasta.

.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×