Tu jesteś:

Remont pasażu w Atrium Świętochłowice

Atrium Świętochłowice

Do 30 grudnia potrwa remont pasażu handlowego w Centrum Handlowym Atrium Świętochłowice. Zostanie odświeżony zarówno główny ciąg komunikacyjny w centrum, jak i części wspólne.

Prace przy modernizacji rozpoczęły się w połowie listopada b.r. W ramach remontu zaplanowano wymianę kafelek, sufitu, zmianę kolorystyki i materiałów wykończeniowych w centrum, które mają na celu poprawę estetyki i wizerunku obiektu. Po remoncie w korytarzach pojawią się nowe ławki i miejsca odpoczynku dla klientów, odświeżona zostanie również część pomieszczeń wspólnych, m.in. korytarze prowadzące do toalet.

W trakcie trwania remontu wszystkie stoiska, które znajdowały się na pasażu – m.in. punkt Matras, stoiska z telefonami komórkowymi, odzieżą, e-papierosami, oraz stoisko wielofunkcyjne z kantorem, punktem rozliczeniowym i punktem obsługi przesyłek In-post, zostały tymczasowo przeniesione do lokalu pomiędzy salonem Play a Pocztą Polską.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×