Tu jesteś:

Rekordowy wrzesień w Galerii Wisła

Działająca od 9 lat Galeria Wisła w 2017 roku notuje dobre wyniki. Potwierdzają one pozycję obiektu na płockim rynku.

We wrześniu, zarządzana przez CREAM, Galeria Wisła zanotowała rekordowe obroty. W porównaniu do roku ubiegłego obroty osiągnięte przez najemców wzrosły o ponad 16 proc.”. – informuje Grzegorz Mroczek, wiceprezes CREAM – „Obserwujemy pozytywny trend przez cały 2017 rok, a wynik wrześniowy jest rekordowy od początku funkcjonowania Galerii Wisła. Chciałbym zwrócić uwagę, że projekt już 2 lata temu osiągnął obroty lepsze nawet od wyników osiąganych przez Galerię w czasie, gdy była jedynym nowoczesnym obiektem handlowym w Płocku.”

Od kilku miesięcy w Galerii Wisła zachodzą zmiany, których głównym celem jest zwiększenie funkcjonalności galerii oraz lepsze jej dopasowanie do aktualnych i przyszłych potrzeb Klientów.

Ponad 23 proc. powierzchni handlowej Galerii Wisła zostanie przebudowane w najbliższych 10-12 miesiącach, co jest związane z wprowadzeniem nowych marek z sektora fashion o powierzchni przekraczającej 2.000 mkw.” – dodaje Grzegorz Mroczek – „Rewitalizacja obiektu zaczęła się od przebudowy strefy food court, która została przeniesiona z drugiego poziomu na pierwsze piętro. Otwarcie nowej przestrzeni restauracyjnej z panoramicznym widokiem na miasto jest kwestią najbliższych tygodni. Dodatkowo nasz plan inwestycyjny objął zmianę operatora bowlingu i otwarcie zupełnie nowej restauracji z obsługą kelnerską o powierzchni 300 mkw., których otwarcia przewidujemy jeszcze na ten rok. Budżet na zrealizowanie starannie zaplanowanych inwestycji, nad którymi pracowaliśmy przez dwa ostatnie lata, przekroczy 20 milionów złotych i bez wątpienia będzie miał ogromny pozytywny wpływ na funkcjonowanie projektu, który już mocno rośnie w statystykach zarówno odwiedzalności jak i obrotów osiąganych przez najemców.”

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×