Tu jesteś:

Rekordowa odwiedzalność w Gemini Park Bielsko-Biała

Gemini Park Bielsko-Biała

Ponad 75 proc. wzrost odwiedzalności w stosunku do roku ubiegłego notuje rozbudowane Gemini Park Bielsko-Biała. Otwarcie obiektu w nowej odsłonie miało miejsce ponad miesiąc temu.

Pierwszych klientów rozbudowane Gemini Park Bielsko-Biała powitało 9 kwietnia. Po rozbudowie obiekt posiada ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców zwiększyło się do 120 sklepów, z których część po raz pierwszy otworzyło swoje lokale w tym regionie Polski. Od tego czasu Centrum Handlowe cieszy się rosnącą popularnością, co potwierdzają statystyki odwiedzin obiektu.

- To był najlepszy miesiąc w całej 5-letniej historii funkcjonowania Gemini Park Bielsko-Biała. Nasz obiekt od dnia otwarcia zanotował wzrost odwiedzalności o ponad 75 proc. w stosunku do roku ubiegłego. Z pewnością przyczyniło się do tego uzupełnienie oferty centrum o nowe marki oraz zmiana strategii i profilu obiektu. Cieszymy się, że zaproponowana przez nas kompleksowa, bogata oferta dla całych rodzin zyskuje uznanie wśród bielszczan - mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała.

Wysoki wskaźnik odwiedzalności w rozbudowanym Gemini Park Bielsko-Biała przełożył się także na wzrost wyników finansowych u najemców obiektu. - Od otwarcia rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała odnotowaliśmy wzrost odwiedzalności, co wpłynęło także na podwyższenie obrotów naszego salonu - mówi Monika Jaskólska, właściciel sieci salonów Pako Lorente.

Wzrost odwiedzalności zauważają także najemcy sektora usługowego. - Rozbudowane Gemini Park pozyskało wielu nowych klientów, którzy z zaciekawieniem odwiedzają odmieniony obiekt. Od momentu otwarcia powiększonego Centrum zanotowaliśmy bardzo duże zainteresowanie zarówno  naszym nowo otwartym salonem Poczty Polskiej, jak i funkcjonującym jeszcze przed rozbudową kantorem - mówi Anita Małyszko, właściciel Poczty Polskiej i Kantoru w Gemini Park Bielsko-Biała.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×