Tu jesteś:

Redan wprowadzi na rynek kolejną markę odzieżową

Grupa Redan zapowiada wprowadzenie na rynek polski nowej marki odzieżowej. Jak podaje PAP, sportowy brand - Drywash pojawi się w ofercie grupy na początku 2011 roku. Potencjał sprzedażowy marki jest szacowany na 100-150 mln zł rocznie.

Marka Drywash będzie dopełnieniem oferty sygnowanej przez Top Secret i Troll. Grupa odbiorców, dla których ta propozycja jest adresowana pozostanie bardzo zbliżona – mają być nimi młodzi ludzie, głównie mieszkańcy dużych i średnich miast.

Spółka Redan powstała w 1995 roku. Kilka lat później, w 2003 roku jej akcje zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Redan SA zajmuje się przede wszystkim projektowaniem, produkcją, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, w której poszczególne spółki zajmują się rozwojem i sprzedażą popularnych marek odzieżowych takich jak: Top Secret, Troll, Textilmarket.

Źródło: PAP

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×