Tu jesteś:

Ranking najlepszych centrów handlowych na świąteczne zakupy

Najczęściej wybierane centra handlowe na świąteczne zakupy w 10 największych polskich miastach

Na przełomie listopada i grudnia Program Jakoś Obsługi zbadał świąteczne preferencje zakupowe Polaków. Ankietę wypełniło 6800 konsumentów z całej Polski.Na podstawie wyników badania powstał ranking najczęściej wybieranych galerii handlowych w 10 największych miastach.

Konsumenci wybrali centra handlowe, w których planują zrobić świąteczne zakupy i kupić prezenty. Mogli wskazać kilka galerii zlokalizowanych w swoim mieście. W stolicy 39 proc. konsumentów zrobi zakupy w Złotych Tarasach, niewiele mniej (37 proc.) wybierze centrum handlowe Arkadia. W Krakowie najczęściej wybieraną galerią jest Bonarka City Center. W Katowicach bezkonkurencyjna okazała się galeria Silesia City Center, którą wybrało aż 91 proc. klientów.

W Poznaniu na pierwszym miejscu ex aequo znalazły się Stary Browar i Galeria Malta a w stolicy Dolnego Śląska zwyciężyła Magnolia Park (53 proc. ankietowanych). W Gdańsku 66 proc. badanych zrobi zakupy w Galerii Bałtyckiej, a w Szczecinie pierwsze miejsce zajęło Centrum Galaxy.

W kolejnych miastach pierwsze miejsca zajęły: Manufaktura w Łodzi, Focus Mall w Bydgoszczy i Lublin Plaza w Lublinie. Aż 7 na 10 galerii (w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Wrocławiu), które zajęły pierwsze miejsca w rankingu, są także liderami w badaniu jakości obsługi centrów handlowych, przeprowadzonym latem 2011 przez Program Jakość Obsługi.

Program Jakość Obsługi regularnie bada poziom jakości obsługi i satysfakcji klientów w całej Polsce. Podstawę stanowi ilościowa i jakościowa analiza opinii rzeczywistych klientów poszczególnych firm. Wyniki tworzą system raportów, które pozwalają porównać poszczególne firmy na tle konkurencji, poznać ich silne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia, śledzi zmiany oraz trendy, dostarczając cennych wniosków i wskazówek w zakresie budowy relacji z klientami - to jedyne tego typu publikacje w Polsce.

Ranking najlepszych centrów handlowych na świąteczne zakupy

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×