Tu jesteś:

Quick Park w Olkuszu z pozwoleniem na budowę

Real2B Development otrzymał pozwolenie na budowę Quick Parku w Olkuszu. Decyzja pozwoli deweloperowi na rozpoczęcie robót budowlanych centrum handlowego, którego otwarcie zaplanowano na 2019 rok. Łączna powierzchnia najmu to 14 tys. mkw. GLA. 

Wynajem powierzchni handlowej, który prowadzi firma Mallson Polska zaczął się już w  ubiegłym roku. Obecnie wynajętych jest już ponad 70 proc. powierzchni. Do głównych najemców Quick Parku należą m.in. : pierwsze wielosalowe kino w mieście OH Kino, Supermarket SPAR, Marki z Grupy LPP (Reserved, House, Cropp, Sinsay), Empik, RTV Euro AGD, Pepco, Martes Sport, Rossmann, Smyk, Swiss. 

Quick Park w Olkuszu będzie pierwszym tego typu regionalnym hybrydowym centrum handlowym w Olkuszu i okolicach z powierzchnią najmu 14 tys. mkw. W obiekcie znajduje się około 55 sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino – OH Kino. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów oddanych zostanie blisko 345 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×