Tu jesteś:

Quick Park w Mysłowicach po pierwszym roku funkcjonowania

Quick Park w Mysłowicach został otworzony 30 listopada 2016 roku. Po roku galerię handlową odwiedziło ponad 2 mln klientów, a poziom wynajmu przekroczył 95 proc.

Po roku funkcjonowania, grono najemców poszerzyło się o kolejne sklepy m.in. salon sportowy 4Fi salon optyczny Vision Express. W obiekcie pojawiło się również wiele punktów usługowych m.in. biuro podróży Sun- Alee i punkt Poczty Polskiej. Poziom wynajętej powierzchni przekroczył 95 proc. W najbliższych miesiącach w Quick Parku otworzy się popularny sklep obuwniczy oraz sklep zoologiczny.

Quick Park jako lokalne Centrum handlowe utożsamia się ze śląską społecznością w szczególności z mieszkańcami Mysłowic i miast ościennych. Na przestrzeni roku Centrum angażowało się we współpracę w zakresie aktywności społecznej. Cyklicznie współpracuje z miejscowymi jednostkami administracyjnymi, kulturalnymi i społecznymi min. z Urzędem Miasta Mysłowice, MOSIRem, Mysłowickim Ośrodkiem Kultury czy Związkiem Harcerstwa Polskiego.

Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach o powierzchni najmu 13 160 mkw. W obiekcie znajduje się około 45 sklepów (m.in. H&M, Reserved, House, RTV Euro AGD, Pepco, CCC, Diverse, Big Star, Empik, Smyk, Martes Sport) punktów usługowych, gastronomicznych oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino – OH Kino. Centrum handlowe oferuje również bezpłatny parking na 400 samochodów. W bezpośrednim sąsiedztwie parkingu znajduje się stacja benzynowa Orlen oraz jedyna w Mysłowicach restauracja sieci McDonald’s.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Quick Parku w Mysłowicach odpowiada firma Mallson Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×