Tu jesteś:

Przemiana sali zabaw Inca Play w warszawskim Blue City

Jedna z największych sal zabaw w Warszawie przechodzi metamorfozę. Przybędzie atrakcji o charakterze edukacyjnym, a atestowane konstrukcje zabawowe pozwolą rodzicom bawić się ze swoimi dziećmi. Będzie też wydzielona strefa dla maluchów, tematyczne salki urodzinowe oraz kawiarnia z przygotowywanymi na miejscu przekąskami i napojami.

Na powierzchni 1300 mkw. powstanie kolorowe miejsce, zróżnicowane pod względem stopnia trudności zabaw i przystosowane do dzieci w różnym wieku. Nowa Inca Play będzie bezpiecznym centrum rozrywki dla całej rodziny.

- Idea stworzenia miejsca, które wyróżni się na warszawskim rynku, narodziła się rok temu. Do zmian zainspirowały nas uwagi i potrzeby rodziców oraz najnowsze trendy w projektowaniu stref rozrywki dla rodzin. Inca Play to marka uwielbiana przez dzieci i rodziców, a to zobowiązuje. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy profesjonalne biuro architektoniczne, specjalizujące się w projektach centrów nauki, muzeów, a także atrakcji rodzinnych – mówi Agnieszka Wojciechowska, Dyrektor Zarządzający Inca Play.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×