Tu jesteś:

Przebudowa Pasażu Grunwaldzkiego w 2012 roku

Pasaż Grunwaldzki, Wrocław

W 2012 roku planowane jest rozpoczęcie rozbudowy Pasażu Grunwaldzkiego o nowe skrzydło. - Uzupełnimy ofertę modową o rozpoznawalne na rynku i cieszące się dużą popularnością sklepy sieciowe oraz bardziej ekskluzywne butiki – zdradza Maciej Sanetra dyrektor CHR Pasaż Grunwaldzki. Powstaną także nowe lokale usługowe, rozrywkowe oraz gastronomiczne.

Odnowione i przemalowane ciągi komunikacyjne oraz usunięcie metalowych barier i separatorów łańcuchowych – to efekt zakończonych prac remontowych na parkingu Centrum Handlowo - Rozrywkowego Pasaż Grunwaldzki. - Zauważyliśmy, że przeszkody na ciągach komunikacyjnych budziły negatywne reakcje części kierowców – wyjaśnia Maciej Sanetra, dyrektor CHR Pasaż Grunwaldzki. – Po ich usunięciu, przestrzeń parkingu stała się bardziej otwarta. Poprawiona została również organizacja ruchu na parkingu, a system monitoringu uszczelniono poprzez dodatkowe kamery.

Zmiany zaszły także w części handlowej centrum. Na przestrzeni ostatnich miesięcy przebudowano sufity w ciągach handlowych, wymieniając część opraw oświetleniowych na oprawy dające więcej światła. Renowację przeszła scena, przedsionki windowe i klatki schodowe. Na tych ostatnich zamontowano czujki ruchu, przynoszące oszczędność energii.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×