Tu jesteś:

Prawie 10 milionów klientów w Galerii Echo w 2015 roku

Galeria Echo w Kielcach

To był najlepszy rok kieleckiej Galerii Echo. W ciągu ostatnich 12 miesięcy odwiedziło ją blisko 9,5 miliona osób, a grudzień, z ponad milionem wizyt, był rekordowym miesiącem w historii obiektu.

W 2015 w Galerii Echo pojawiło się kilka nowych marek, w tym duży sklep znanej sieci Jula, salon Komfort, newcomer  na rynku gastronomicznym - restauracja John Burg, a także klub bilardowy.

To nie koniec planowanych zmian - Pracujemy nad istotnym powiększeniem oferty usługowej Galerii Echo. W najbliższych tygodniach klienci będą mogli korzystać z oferty centrum medycznego. Pojawią się też zupełnie nowe funkcje, takie jak szkoła językowa i szkoła tańca. Uzupełnieniem wspomnianych propozycji będzie największy w regionie ‘kids play’ ze specjalnymi atrakcjami dla klientów odwiedzających galerię z dziećmi – komentuje Marcin Materny dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×