Tu jesteś:

Power Fitness Club w Europie Centralnej

Kolejna umowa najmu została podpisana w Europie Centralnej w Gliwicach. Klienci centrum tym razem będą mogli skorzystać z oferty przygotowanej przez Power Fitness Premium Club.

Power Fitness Premium Club oprócz standardowych zajęć fitness i możliwości gry w squasha na kilku kortach, klienci będą mogli skorzystać z oferty restauracji serwującej zimne posiłki, kawiarni oraz fitness baru. Umowa najmu została podpisana na lokal o powierzchni około 2600 mkw.

Ten sam najemca zdecydował się na poszerzenie oferty w drugim projekcie Helical Poland - Turawa Parku w Opolu i rozbudowę lokalu do powierzchni około 1400 mkw.

Europa Centralna jest największym projektem firmy Helical Poland, łączącym ideę galerii i parku handlowego. Etap 1 inwestycji to 67.000 mkw. powierzchni handlowej netto. Do najemców Europy Centralnej należą m.in.: Castorama, Tesco Extra, Media Expert, RTVEuroAGD, Kakadu, Super-Pharm, Smyk, Reserved, H&M, Kappahl, Cubus, Lindex, Empik, CCC i Wojas.

Generalny Wykonawca projektu zostanie wkrótce wybrany. Otwarcie centrum planowane jest na jesień 2012 roku.

Za wynajem powierzchni odpowiedzialny jest zespół Helical Poland we współpracy z firmą King Sturge i Colliers International.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×