Tu jesteś:

Połowa lokali handlowych na warszawskim Dworcu Centralnym jest już wynajęta

Widoczne są już pierwsze efekty remontu dworca, szczególnie na Hali Głównej oraz na poziomie pasaży handlowych (Galeria Północna i Wschodnia). Docelowo na dworcu i pod nim ma powstać niemal 100 lokali, z których blisko 50 proc. jest już wynajętych. Łączna powierzchnia wynajmu wynosić będzie 7000 mkw.

W wyremontowanej części dworca otwierane są już pierwsze lokale m.in - Fotojoker, Diva, Lola Point, Twoje Soczewki, Travel Planet, Accessorize, Cherry Berry, Play, Salonik Prasowy i toaleta holenderskiej sieci 2theloo. Docelowo na Dworcu znajdzie się 7 toalet tego operatora.

Na hali głównej Dworca Centralnego pojawiły się nowe konstrukcje architektoniczne, tak zwane ice cuby, w jednym z nich działa już Service Point. Lokal mieści wewnątrz informację turystyczną, oferującą przyjezdnym mapy i przewodniki po Warszawie w kilku językach. Ponadto w Punkcie Informacyjnym można wypożyczyć samochód dzięki usługom firmy Express.

Zakończenie remontu Dworca Centralnego planowane jest do Euro 2012. Za wynajem powierzchni na odpowiedzialna jest firma DTZ.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×