Tu jesteś:

Polonia Property uzyskuje refinansowanie

Polonia Property uzyskała refinansowanie swoich projektów biurowych: Centrum Biurowe Lubicz I i Centrum Biurowe Lubicz II w Krakowie.

Zgodnie z tegorocznym raportem firmy doradczej Knight Frank banki wciąż zachowują ostrożność w ocenie nowych projektów. Realną szansę na pozyskanie funduszy mają niemal wyłącznie dobrze przygotowane projekty znanych deweloperów, które zostały wynajęte renomowanym najemcom w ramach umowy pre-let. Uzyskanie refinansowania przez Polonia Property na Centrum Biurowe Lubicz można odczytywać jako wyraz uznania dla wysokiej jakości projektu biurowego oraz zaufania dla zarządzających obiektem.

Właścicielem Centrum Biurowego Lubicz jest Fundusz Polonia Property Fund I (PPF) poprzez swoją spółkę zależną CBL Sp. z o.o, zarządzany przez AIB PPM. PPF jest funduszem zamkniętym o wielkości 400 mln euro. Został utworzony w 2003 roku przez AIB Capital Markets.

Oprócz tej nieruchomości Fundusz posiada jeszcze 11 innych, w tym 2 obiekty magazynowo-biurowe: Warsaw Distribution Center w Warszawie i Diamond Business Park w Łodzi oraz 9 obiektów biurowych: Obuda Gate i East West Business Center w Budapeszcie, Poznań Financial Center w Poznaniu, Atrium Plaza, Atrium Centrum oraz 4 budynki Wiśniowy Business Park - C, D, E, F - w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×