Tu jesteś:

Polnord sprzedaje swoje udziały w Galerii Wilanów, GTC zrealizuje projekt samodzielnie

Galeria Wilanów, Warszawa

Spółka Globe Trade Centre odkupiła od Polnord S.A.  pozostałe 50 proc. udziałów w projekcie, który zakłada realizację centrum handlowego Galeria Wilanów w Warszawie. W wyniku transakcji, GTC będzie realizować i zarządzać Galerią Wilanów samodzielnie.

W nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym w Wilanowie docelowo znajdzie się ok. 80.000 mkw. powierzchni handlowej do wynajęcia netto. W pierwszej fazie projektu powstanie 60.000 mkw. powierzchni do wynajęcia netto, a koszt jej realizacji szacowany jest na 160 mln euro. Projekt jest obecnie w fazie zaawansowanych przygotowań, a jego realizacja rozpocznie się niezwłocznie po uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń. Budowa galerii potrwa około 18 miesięcy.

Równocześnie z projektem w Wilanowie, GTC zamierza też realizować nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe w północnej części Warszawy, na 4,9 hektarowej działce położonej w dzielnicy Białołęka.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×