Tu jesteś:

Początek prac nad Opera Office

Opera Office, Gdańsk

W marcu roku ruszyła budowa gdańskiego biurowca Opera Office. Pierwsi najemcy do budynku wprowadzą się prawdopodobnie w połowie 2012 roku.

Opera Office powstanie w jednym etapie, dzięki czemu najemcy będą mogli od razu korzystać z pełnowartościowego obiektu, bez ryzyka funkcjonowania przez dłuższy czasu w miejscu, które de facto będzie placem budowy. Ukończenie prac związanych z realizacją obiektu planowane jest na przełom czerwca i lipca 2012 roku. Budynek biurowy klasy A zlokalizowany w Gdańsku, będzie oferował około 7200 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt będzie składał się z dwóch skrzydeł, czteropiętrowej części A o powierzchni piętra około 700 mkw. oraz trzypiętrowej części B o powierzchni piętra około 1000 mkw. Najemcy i goście będą mieli do dyspozycji podziemny parking na 130 miejsc. Dodatkowo naziemny parking będzie oferował 70 miejsc postojowych. Największym atutem obiektu jest jego korzystna lokalizacja, która zagwarantuje przyszłym najemcom dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej, urzędów, instytucji, w tym Politechniki Gdańskiej i terenów portowych, a także do licznych hoteli zlokalizowanych w obrębie centrum Gdańska. Za proces komercjalizacji budynku odpowiada firma Jones Lang LaSalle.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×