Tu jesteś:

Płock z nową galerią handlową

Mieszkańcy Płocka już w 2020 r. będą mogli korzystać z nowej przestrzeni handlowej. Inwestycja o nazwie Galeria Centrum będzie zlokalizowana pomiędzy ulicami Chopina i Targową. Inwestorem projektu jest spółka Centrum Targowa Sp. z o.o., a za jego komercjalizację odpowiada Nuvalu Polska.

Łączna powierzchnia udostępniona klientom obiektu wyniesie ponad 41.000 mkw. W galerii znajdą się zarówno sklepy wielopowierzchniowe – hipermarket spożywczy i hipermarket tupu „dom i ogród” - jak i oferta modowa. Klienci będą mogli również skorzystać z kawiarni, restauracji oraz klubu fitness.

Galeria Centrum zostanie otwarta w drugiej połowie 2020 r. Inwestor podpisał już umowy z dwoma głównymi najemcami – Auchan oraz Castoramą. Poza nimi w galerii znajdzie się 80 sklepów polskich i międzynarodowych marek. Dla klientów przewidziano około 1500 miejsc parkingowych. Na terenie obiektu powstanie również stacja paliw. Galeria zlokalizowana będzie przy ul. Targowej, w pobliżu lokalizacji największych firm w mieście, takich jak Orlen, Budmat czy New Holland. Przy okazji budowy obiektu powstanie tunel, ułatwiający połączenie drogowe z centrum miasta. Aktualnie trwają prace projektowe i proces uzgodnień. Koncepcję architektoniczną przygotowuje Pracownia Architektoniczna Królikowski i Jaworski S.C. z Płocka.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×