Tu jesteś:

Play nowym najemcą Galerii Dekada w Żyrardowie

Dekada Żyrardów - wizualizacja.

Dekada w Żyrardowie, nowoczesne centrum handlowe typu convenience, podpisała umowę najmu pod punkt Play. Spółka P4 wynajęła na ten cel 40 mkw. powierzchni. Będą na niej oferowane usługi, telefony i akcesoria tej sieci telefonii komórkowej.

Powierzchnia całkowita obiektu wynosi około 5500 mkw., w tym powierzchnia najmu GLA to 3800 mkw. Znajdzie się na niej około 25 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych. Do grona najemców tego centrum należą już m.in. supermarket Polomarket, CCC, Tabak, Apteka pod Różą oraz market elektroniczny RTV Euro AGD. Centrum zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną VIDE STUDIO Wojciech Kurzak z Krakowa.

Za wynajem powierzchni handlowej galerii Dekada w Żyrardowie odpowiada BOIG Property Consulting, spółka wchodząca w skład grupy The Blue Ocean Investment Group. Termin zakończenia budowy Dekady w Żyrardowie wyznaczony został na kwiecień 2012 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×