Tu jesteś:

"Piotr i Paweł" - pierwsze delikatesy w Kielcach

Korona Kielce - wizualizacja

Już niedługo w Kielcach otwarty zostanie pierwszy w tym rejonie sklep „Piotr i Paweł”. Sieć polskich delikatesów kilka dni temu sformalizowała umowę z Galerią Handlową Korona Kielce.

- Głównym celem procesu komercjalizacji jest zawarcie umów z najemcami, którzy swoją jakością oraz prestiżem będą tworzyć wyjątkową i niepowtarzalną ofertę w województwie Świętokrzyskim - regionie o ogromnym potencjale z liczbą mieszkańców sięgającą prawie półtora miliona. Efektem realizacji tej strategii jest podpisana umowa miedzy innymi z Multikinem, które otworzy swoje pierwsze i największe w regionie, 9-salowe kino, z Intersportem, - pierwszym sklepem tej sieci w województwie świętokrzyskim, Rossmanem - z największym sklepem w regionie, Klubem Squash - który jako jedyny w województwie będzie oferował 5 kortów w części rekreacyjno – rozrywkowej – mówi Iwona Pękalska, Projekt Manager w firmie Libra Project, odpowiedzialna za wynajem projektu.

W ramach podpisanej umowy sklep będzie zajmował powierzchnię 2000 mkw. Specyfika lokalizacji sprawia, iż do sklepu będzie można także wejść wygodnie z poziomu ulicy.– wyjaśnia Błażej Patryn, rzecznik prasowy sieci „Piotr i Paweł”. - Przy tego typu centralnej lokalizacji w mieście, niemal graniczącej z Rynkiem Starego Miasta, ma to ogromne znaczenie, gdyż duża część klientów będzie docierała do galerii pieszo. Oczywiście nie zapominamy o klientach zmotoryzowanych, dla których przygotowanych jest 1200 miejsc parkingowych wraz z bardzo dogodna komunikacją wertykalną, umożliwiającą łatwe przemieszczanie się pomiędzy poziomami – dodaje Michał Tur, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×