Tu jesteś:

Pierwsza faza Tulipan Park Poznań w pełni wynajęta

Firma CNOS Garden zwiększyła dotychczasową powierzchnię wynajmowaną w ramach Tulipan Park Poznań. Spółka zajmie ostatni wolny moduł w pierwszej Fazie Parku, która obejmuje ponad 50 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej.

CNOS Garden to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji nasion kwiatów, warzyw i ziół oraz mieszanek traw. Po podpisaniu umowy najmu na dodatkowych 1 620 mkw. powierzchni magazynowej i 138 mkw. powierzchni biurowej, CNOS Garden zajmuje obecnie ponad 9 000 mkw. powierzchni biznesowej w Tulipan Park Poznań. Firma już drugi raz poszerza wynajmowaną powierzchnię w ramach Tulipan Park Ponań. Pierwsza ekspansja miała miejsce w lipcu 2010 roku.

Tulipan Park Poznań jest strategicznie usytuowany na terenie 53 hektarów zlokalizowanych na granicy gmin Komorniki i Plewiska. Park zapewni łącznie 250 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Pierwsza faza projektu obejmująca 50 000 mkw. jest obecnie w pełni wynajęta. Dostępny jest jeszcze ostatni moduł o powierzchni 5 000 mkw. w ramach drugiej fazy projektu.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×