Tu jesteś:

Pasaż Grunwaldzki zostanie rozbudowany

Echo Investment złożyło wniosek o pozwolenie na rozbudowę Pasażu Grunwaldzkiego. Powierzchnia handlowa nowej części wyniesie około 12 500 mkw.

Rozpoczęcie przygotowania placu budowy nastąpi na przełomie czerwca i lipca br. Teren zostanie uporządkowany i rozpoczną się prace dotyczące przekładki sieci ciepłowniczej. Powierzchnia handlowa nowej części wyniesie ok. 12 500 mkw. Echo Investment zakłada, że etap procesu administracyjnego zakończy się w czerwcu 2011 r. Rozpoczęcie faktycznej budowy nowej części zaplanowano na wrzesień. Nowa część zostanie oddana do użytku jesienią przyszłego roku. Dzięki inwestycji Pasaż Grunwaldzki zwiększy powierzchnię najmu do 62 000 mkw.

Centrum handlowo-rozrywkowe Pasaż Grunwaldzki powstało we Wrocławiu cztery lata temu. W czterokondygnacyjnym obiekcie o powierzchni całkowitej 130 000 mkw. mieści się ponad 200 punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych oraz Multikino. Dodatkowo dla zmotoryzowanych klientów dostępny jest parking na 1400 miejsc.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×