Tu jesteś:

Parkridge podpisał umowę z Mostostalem Warszawa

Parkridge Retail Development, deweloper galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall oraz parków handlowych Focus Park, podpisał kontrakt z Mostostalem Warszawa, firmą budowlaną notowaną na warszawskiej giełdzie, na realizację robót konstrukcyjnych przy Focus Mall Gliwice.

Wartość zawartego kontraktu wynosi 31 mln EUR. Podpisana umowa dotyczy wykonania jednego z kluczowych pakietów (etapów prac), na które zostały podzielone roboty związane z realizacją Focus Mall Gliwice. Rozpoczęcie przez Mostostal Warszawa prac zaplanowane zostało na przełomie roku. Zasadnicze prace budowlane ruszą na początku lutego 2011 roku.

- Cieszę się, że powierzamy Mostostalowi Warszawa tak ważną część robót. Doświadczenie tej spółki w realizacji skomplikowanych budów jest dla nas gwarancją ukończenia tego etapu w zaplanowanym terminie i zgodnie ze sztuką budowlaną. To nie koniec dobrych informacji dotyczących Focus Mall Gliwice. Razem z podpisanymi przez nas umowami na realizację innych pakietów dotyczących prac instalacyjnych mamy już zawarte kontrakty opiewające na 60 proc. przewidzianego budżetu – informuje Wojciech Wojciechowski, dyrektor ds. realizacji Parkridge Retail Development.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×