Tu jesteś:

Parfois otwiera sklep w Krakowie

Butik Parfois w Krakowie

Firma Colliers International zabezpieczyła atrakcyjną lokalizację dla sklepu portugalskiej sieci Parfois. Butik zostanie otwarty przy ul. Floriańskiej w Krakowie wiosną 2011 r.

Floriańska to główna krakowska ulica handlowa. Zlokalizowane są przy niej liczne punkty handlowe i usługowe, między innymi sklep z biżuterią marki Swarovski. - Rekomendowaliśmy tę lokalizację naszemu klientowi, ponieważ z wielu powodów doskonale wpisuje się ona w koncept sklepu realizowany przez Parfois – mówi Tomasz Zydorek, odpowiedzialny za transakcję z ramienia Colliers International. – Wybrana przez nas kamienica oferuje powierzchnie handlowe z witrynami sklepowymi do samej ziemi. Ponadto już wkrótce planowany jest remont elewacji całego budynku - dodaje Tomasz Zydorek.

Parfois wywodzi się z Portugalii, w której w 1994 r. otworzono pierwszy butik sieci. Obecnie produkty marki dostępne są w 22 krajach. Swoją ofertę kieruje głównie do kobiet.

- Sklepy Parfois umiejscowione są zarówno w najważniejszych centrach handlowych, jak i przy głównych ulicach handlowych największych miast Polski, gdyż nasz klient ceni sobie oba typy lokalizacji – komentuje Tomasz Zydorek. – Ulice handlowe cieszą się ogólnie bardzo dużą popularnością wśród sieci modowych. Atrakcyjnych punktów handlowych, spełniających oczekiwania najemców oraz z uregulowaną sytuacją prawną jest raczej niewiele, i dlatego na lokale tego typu jak ten przy Floriańskiej jest długa lista oczekujących, a zwalniane powierzchnie znikają z rynku dosłownie w mgnieniu oka - podkreśla Zydorek.

Pierwszy sklep Parfois w Polsce otwarty został 24. marca 2009 r. w Poznaniu. W roku 2010 firma otworzyła kilka punktów, między innymi przy popularnej ulicy Chmielnej w Warszawie. Krakowski butik będzie 14. sklepem marki w naszym kraju. Parfois planuje dalszą ekspansję na terenie Polski.

Metraż krakowskiego sklepu Parfois wyniesie 74 mkw. Rozpoczęły się już prace adaptacyjne.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×