Tu jesteś:

Panattoni buduje obiekt typu BTS dla Faurecii

Panattoni Europe wybuduje kolejny BTS o charakterze produkcyjnym. Nowa inwestycja jest dedykowana jednemu z największych graczy przemysłu motoryzacyjnego, firmie Faurecia. Obiekt o powierzchni 17 600 metrów kwadratowych powstanie na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gorzowie Wielkopolskim - podaje portal magazyny.pl.

W hali produkcyjnej będą wytwarzane kokpity wraz z innymi częściami samochodowymi, które zajmą 14 500 metrów kwadratowych powierzchni oraz 1 600 metrów kwadratowych powierzchni biurowej oraz 1 500 metrów kwadratowych powierzchni technicznej. Nowa inwestycja, której budowa rozpocznie się pod koniec czerwca jest już drugim obiektem najemcy zlokalizowanym na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej koło Gorzowa Wielkopolskiego. Zakończenie inwestycji przewidziane jest na grudzień 2011.

Obiekt zlokalizowany będzie w regionie o olbrzymim potencjale gospodarczym, w Kostrzyńsko – Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, niedaleko granicy z Niemcami, przy drodze ekspresowej S3 (E65), europejskiej trasy biegnącej z północy na południe Europy. W Polsce trasa S3 docelowo będzie miała 500 km długości i łączyła miasta m.in. Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Legnica. Jest to doskonałe miejsce na mapie potencjalnych inwestycji przemysłowych biorąc pod uwagę wiele już zrealizowanych obiektów jak i miejsc, które zostały objęte statusem specjalnej strefy ekonomicznej.

Źródło: magazyny.pl, Jones Lang LaSalle

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×