Tu jesteś:

Panattoni Europe zakończył prace nad obiektem przemysłowym dla Zelmer SA.

Inwestycja powstała w Rogoźnicy oraz Woli Cichej, na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Jones Lang LaSalle.

W przeciągu 7 miesięcy inwestycja została ukończona a obiekt zlokalizowany w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec został przekazany. Przekazaniu inwestycji, o powierzchni 32 500 metrów kwadratowych, towarzyszyła produkcja pierwszych w nowej fabryce urządzeń małego AGD. Było to możliwe, dzięki wcześniej rozpoczętemu procesowi relokacji linii produkcyjnych.

Inwestycja o charakterze build-to-suit (BTS) powstała na zlecenie Grupy Kapitałowej Zelmer i jest idealnie dostosowana do potrzeb najemcy. Obiekt będzie pełnił trzy funkcje: produkcyjną, ulokowaną na powierzchni 17 500 metrów kwadratowych; magazynową, zaplanowaną na 11 000 metrów kwadratowych oraz socjalno-biurową, której powierzchnia wynosi 4 000 metrów kwadratowych. Jest to pierwszy obiekt produkcyjny dewelopera, usytuowany w Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Źródło: Jones Lang LaSalle

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×