Tu jesteś:

Panattoni Europe wzmocniło zespół o nowych managerów

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych, w związku z dynamicznym rozwojem powiększył swój zespół o trzech nowych managerów – Pawła Goncerza i Bartłomieja Kaziroda – Project Managerów oraz Macieja Malkiewicza – Property Managera.

Paweł Goncerz, na stanowisku Project Managera, odpowiadać będzie za koordynację i realizację powstającego obiektu dla Zelmera w Rzeszowie. Pracę na tym stanowisku objął od września br. Paweł Goncerz wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał, realizując projekty budowlane w kilku polskich i zagranicznych organizacjach. Posiada wysokie kwalifikacje uprawniające do projektowania i wykonywania specjalistycznych prac budowlanych. Studia ukończył na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej. Kierunek ukończonych studiów inżynieryjnych to: Budownictwo, specjalność: Technologia i Organizacja Budownictwa. Interesuje się m.in. informatyką, naukami technicznymi i przyrodniczymi oraz żeglarstwem.

Bartłomiej Kazirod - pracę na stanowisku Project Managera objął od października br. Do jego zadań będzie należał nadzór rozbudowy parków Panattoni w regionie Wielkopolski, m.in. Panattoni Park Poznań I w Gądkach. Bartłomiej Kazirod, inżynier budownictwa, ukończył studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Budownictwa, Kierunek: Inżynieria Procesów Budowlanych (Technologia i Zarządzanie w Budownictwie). Posiada uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno–budowlanej. Doświadczenie zawodowe zdobywał przy realizacji obiektów biurowych, mieszkaniowych, usługowo-handlowych także poza granicami Polski.

Maciej Malkiewicz – jako nowy Property Manager na region Centralnej Polski będzie odpowiedzialny za zarządzanie parkami i bieżący kontakt z klientami w parkach, Panattoni Park Stryków, Panattoni Park Łódź East i Panattoni Park Łódź South. W firmie zatrudniony od października br. Maciej Malkiewicz ukończył kierunek Organizacja i Zarządzanie na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego oraz studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami na Wydziale Ekonomiczno–Socjologicznym tego Uniwersytetu. Doświadczenie zawodowe zdobywał, realizując projekty w kilku polskich i zagranicznych firmach m.in. administrując i zarządzając pakietem kilkunastu nieruchomości o charakterze komercyjnym, handlowym i magazynowym.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×