Tu jesteś:

PSNPH szkoli najemców

Polskie Stowarzyszenie Najemców Powierzchni Handlowych poszerza swoją działalność o organizację spotkań edukacyjnych.

PSNPH zajmujące się dotychczas wspieraniem najemców, organizuje seminarium poświęcone prawnym aspektom umów najmu. Głównym celem organizowanego spotkania jest edukacja i wymiana doświadczeń osób reprezentujących sieci handlowe.

- Pomimo kilkunastu lat doświadczeń wynikających z rozwoju rynku centrów i sieci  handlowych, trudno jednoznacznie stwierdzić, że relacje na linii wynajmujący-najemca są w równowadze. Jako stowarzyszenie w dalszym ciągu otrzymujemy sygnały, że najemcy podpisują niekorzystne dla siebie umowy najmu - mówi Waldemar Ciępka, przedstawiciel PSNPH.

Seminarium wyłącznie dla najemców odbędzie się 11 czerwca w Warszawie. W trakcie spotkania, uczestnicy znajdą odpowiedź na takie pytania, jak: czy najemcy korzystają w pełni ze swoich praw, jak należy je zagwarantować w umowie najmu i czy są znane rozwiązania wyrównujące szanse najemcy w sporze z wynajmującym i reprezentującym go zarządcą centrum handlowego.

Udział w seminarium potwierdzili m.in. przedstawiciele sieci handlowych: Solar, Kappahl, Jean Louis David, Sephora, Venezia, Unisono, Douglas, Matras, Giacomo Conti, Yes, Time Trend (Grupa Zibi), Wojas, Caterina, Bartek, Komputronik, Vision Express, Gatta, Drogeria Natura, Super-Pharm, Stefanel.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×