Tu jesteś:

PBG Dom właścicielem kolejnego biurowca Poznaniu

Skalar Office Center. Poznań.

Spółka PBG Dom, deweloperskie ramię grupy kapitałowej PBG, została właścicielem kolejnego biurowca w Poznaniu. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Sienkiewicza 22.

W biurowcu, który został zakupiony od Spółki Hydrobudowa 9 w ostatnich dniach kwietnia, znajduje się ok. 4 000 mkw. powierzchni biurowych. Aktualne umowy najmu podpisane są z ok. 60 firmami. Spółka PBG Dom posiada w Poznaniu także swoją pierwszą inwestycję biurową – Skalar Office Center , który jest najnowocześniejszym biurowcem klasy A w Poznaniu. Został oddany do użytku pod koniec 2010 r. 6-kondygnacyjny obiekt oferuje 14 000 mkw. powierzchni biurowych do wynajęcia, wzbogaconych o nowoczesne rozwiązania technologiczne i informatyczne.

PBG Dom Sp. z o.o. należy do grupy kapitałowej PBG, na której czele stoi PBG S.A. Spółka realizuje swoją działalność na terenie dużych aglomeracji w Polsce. W lutym br. Spółka PBG Dom podpisała umowę franczyzową ze światową siecią hoteli Hilton Worldwide na otwarcie hotelu Hampton by Hilton w Świnoujściu..

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×