Tu jesteś:

Oui otworzy salon w rozbudowywanej Galerii Echo

Oui to marka odzieżowa dla kobiet, funkcjonująca od początku lat pięćdziesiątych. Produkty Oui są dostępne w ponad 40 krajach na całym świecie.

Galeria Echo w Kielcach ma obecnie powierzchnię około 68 tys. mkw., w tym powierzchnia wynajmowalna stanowi ok. 26 tys. mkw. Po rozbudowie projekt będzie miał ok. 159 tys. mkw. powierzchni całkowitej, a powierzchnia wynajmowalna wyniesie 66 tys. mkw. Do dyspozycji klientów będzie ok. 2,3 tys. miejsc parkingowych.W rozbudowanej Galerii Echo będzie można robić zakupy w blisko 300 sklepach.

Dwa najwyższe piętra centrum przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji siłownię, fitness, 12-torową kręgielnię, dyskotekę, liczne restauracje, kawiarnie, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia i inne atrakcje położone na różnych kondygnacjach centrum.Prace związane z rozbudową ruszyły we wrześniu 2008 r. Wartość inwestycji szacowana jest na około 400 mln zł.

Źródło: Echo

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×