Tu jesteś:

Otwarto Focus Park Włocławek

Focus Park Włocławek.

16 listopada br. o godzinie 11 odbyło się  się uroczyste otwarcie centrum handlowego Focus Park Włocławek. Inwestorem przedsięwzięcia jest Parkridge Retail Development, za komercjalizację odpowiada The Blue Ocean Investment Group. Zarządzanie Focus Parkiem Włocławek  powierzone zostało firmie Alfa Asset Management.

Uroczyste otwarcie, w którym wzięli udział przedstawiciele inwestora oraz partnera inwestycji odbyło się o godzinie 11.00. O godzinie 11.30 rozpoczęła się część rozrywkowa wydarzenia, która zakończyła się wieczorem.

-  Podpisanie umowy na zarządzanie tym obiektem jest dla nas bardzo dużym powodem do  satysfakcji. Jest to drugi Focus Park (pierwszy znajduje się  w Świdnicy)  i jednocześnie 6 obiekt handlowy dewelopera Parkridge Retail Development, który został nam powierzony: Mamy nadzieję, że Focus Park stanie się popularnym miejscem zakupów dla włocławian – mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management.

Focus Park Włocławek to nowoczesne centrum handlowe o powierzchni handlowej wynoszącej 6210 mkw. W 7 lokalach znajdują się sklepy takich marek jak: Rossmann, Takko Fashion, Deichmann, CCC, Centrum Chińskie oraz Media Expert. Cały czas trwają rozmowy na temat ostatniego lokalu, który pozostaje do wynajęcia. Na terenie obiektu znajduje się 316 miejsc parkingowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×