Tu jesteś:

Otwarcie rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała za miesiąc

Gemini Park Bielsko-Biała

Rozbudowa Gemini Park Bielsko-Biała, centrum handlowo-rozrywkowego należącego do Gemini Holding, wkroczyła w ostatnią fazę realizacji. Otwarcie nowej części obiektu odbędzie się 9 kwietnia.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych
i usługowych usytuowanych na ponad 27 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował powierzchnią ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się
o 40 marek, m.in. z branży modowej, rozrywkowej oraz gastronomicznej. Aktualnie trwają ostatnie przygotowania do otwarcia rozbudowanego centrum.

– Wszystkie prace budowlane zostały już ukończone, większość najemców odebrało już swoje lokale i obecnie prowadzone są w nich ostatnie prace wykończeniowe i aranżacyjne – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Dobudowana część obiektu jest już w większości skomercjalizowana. Wśród nowych najemców znajdą się m.in. Stradivarius, Bershka, Cropp, Hebe, Sinsay, Kazar, Smyk, SWISS, Inglot, Taboo czy Cukiernia Sowa.

Za koordynację inwestycji odpowiada firma VATRA Group, a koncepcję architektoniczną opracowało Vide Studio.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×