Tu jesteś:

Otwarcie placu zabaw przed Arkadią

W sobotę, 15 września, w godzinach od 11.00 do 18.00 przed Arkadią odbędzie się kolejna edycja rodzinnego pikniku, co będzie jednocześnie okazją do poznania nowo otwartego arkadyjskiego placu zabaw.

To, co wyróżnia tę edycję wydarzenia od poprzednich, to nowo otwarty plac zabaw, który znajdzie się tuż przed Arkadią. Drabinki, huśtawki, zjeżdżalnie i wiele innych elementów zostało zaprojektowanych w zgodzie ze standardami bezpieczeństwa, tak aby czuwający nieopodal rodzice mogli ze spokojem obserwować swoje pociechy. Na terenie placu znajduje się zaprojektowana specjalnie dla Arkadii, konstrukcja z elementami wspinaczkowymi – to właśnie tutaj podczas pikniku najmłodsi zmierzą się w odkrywczych wyzwaniach i będą konkurować o pierwsze miejsce.

Organizatorzy wydarzenia zaprosili również do współpracy arkadyjskie lokale i restauracje, z którymi razem przygotują namiot kulinarny. Każdy uczestnik pikniku będzie mógł znaleźć coś dla siebie i wybrać spośród smakołyków rozmaitych kuchni świata.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×