Tu jesteś:

Otwarcie SKENDE Shopping w Lublinie

SKENDE Shopping w Lublinie

W piątek 17 listopada drzwi dla klientów otwiera SKENDE Shopping, którego inwestorem i deweloperem jest IKEA Centres. Centrum liczy w sumie 57 500 mkw.
powierzchni handlowej – 14 000 mkw. to centrum convenience, 10 000 mkw. strip mall oraz 33 500 mkw. w otwartym w sierpniu sklepie IKEA.

W SKENDE Shopping swoje sklepy otwierają marki z segmentu mody, zdrowia i urody, wyposażenia wnętrz, rtv i agd, multimediów, produktów dla dzieci, artykułów dla zwierząt i wiele innych. Wśród najemców 70 lokali znalazły się takie marki jak H&M, Martes Sport, Deichmann, Wojas, Lee Wrangler, Pepco, Carry, CCC, Smyk, Rossmann i Świat Książki, Home&You, Abra Flying Tiger Copenhagen i wiele innych. Docelowo będzie też restauracja i kawiarnia.

Centrum handlowe SKENDE Shopping wraz ze sklepem IKEA w Lublinie będzie jednym z największych obiektów handlowych we wschodniej Polsce. W sumie na powierzchni 57 500 mkw. klienci będą mogli skorzystać z oferty sklepu IKEA o powierzchni 33 500 mkw. oraz centrum handlowego o powierzchni 24 000 mkw. z blisko 70 różnymi sklepami i punktami usługowymi, w tym jedynym w Lublinie supermarketem sieci Intermarche.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×