Tu jesteś:

Otwarcie Parku Handlowego Bogatynia w listopadzie

Park Handlowy Bogatynia

W styczniu rozpoczęła się budowa Parku Handlowego Bogatynia. Inwestorem projektu jest spółka Rafael Management Sp. z o. o., należąca do grupy kapitałowej Gant Development SA. 80 proc. powierzchni handlowej parku jest już zarezerwowane lub wynajęte.

Park Handlowy Bogatynia będzie zlokalizowany pomiędzy ulicami Daszyńskiego i Spółdzielczą, w sąsiedztwie hipermarketu Tesco i salonu Media Expert. Inwestycja położona będzie w centralnej części miasta, przy głównym węźle komunikacyjnym. Jest to pierwsza inwestycja typu retail park w Bogatyni. Całkowita powierzchnia przeznaczona pod wynajem wynosi ponad 6 tys. mkw. Do dyspozycji odwiedzających będzie 200 miejsc parkingowych.

Wśród najemców PH Bogatynia znaleźli się: sieć obuwnicza CCC, która wynajęła 353 mkw., sieć odzieżowa PEPCO (422 mkw.) oraz Centrum Chińskie, które zajmie powierzchnię 1200 mkw. Dalsze powierzchnie zostały już zarezerwowane. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma AXI IMMO.

Prace budowlane rozpoczęły się w styczniu br. Generalnym wykonawcą jest firma Intakus SA z Wrocławia. Otwarcie Parku Handlowego Bogatynia planowane jest w listopadzie br. Obecnie jest to kluczowa inwestycja w segmencie handlowym realizowana na terenie miasta.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×