Tu jesteś:

Otwarcie Galerii S za rok

Wizualizacja Galerii S w Siedlcach

W połowie grudnia 2012 r. zawieszono wiechę na budynku nowej Galerii S w Siedlcach. Otwarcie obiektu planowane jest na IV kwartał 2013 r.

Inwestorem Galerii S jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstantego Strusa. Obiekt powstaje u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wojskowej w centrum Siedlec. Miejsce to ma już tradycje handlowe min. dzięki funkcjonującej od wielu lat galerii zrealizowanej również przez Konstantego Strusa. Nowa Galeria S będzie zintegrowana z istniejącą galerią, a także z zabytkowym budynkiem banku. Całkowita powierzchnia najmu obiektu wyniesie 34 tys. mkw. W ofercie centrum znajdzie się ponad 150 sklepów i punktów usługowych, m.in. supermarket Stokrotka, H&M, kino Helios, marki grupy LPP: Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp Town, House, Home &You oraz CCC, Rossmann, Adidas, Nike, Puma, Wrangler, Levis, McDonalds, Coffee Club i inni . Klienci będą mieli do dyspozycji 850 miejsc parkingowych.

Inwestorem i generalnym wykonawcą Galerii S jest siedlecka firma Konstanty Strus. Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus to firma deweloperska działająca na polskim rynku od ponad 20 lat i specjalizująca się budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym. Obecnie firma realizuje dwie inwestycje o charakterze handlowym: Galerię S w Siedlcach oraz Galerię Jurowiecką w Białymstoku oraz kilkanaście inwestycji o charakterze mieszkaniowym. Architektem obiektów jest firma Bulak Projekt. Za komercjalizację Galerii S w Siedlcach oraz Galerii Jurowieckiej w Białymstoku odpowiada firma Aspenn.

Wizualizacje Galerii S w Siedlcach

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×