Tu jesteś:

Oświadczenie inwestora dotyczące budowy Galerii Korona Kielce

Poniżej oświadczenie Inwestora, spółki Church Land Development Sp. z o.o. na temat budowy Galerii Korona Kielce.

Szanowni Państwo,

W związku z pojawiającymi się komunikatami w mediach dotyczących ewentualnego wstrzymania prac przy budowie Galerii Korona Kielce informujemy, że budowa będzie kontynuowana i nie ma najmniejszych powodów aby stało się inaczej:

- Budowa Galerii ma prawomocne pozwolenie na budowę, które zostało wydane między innymi na podstawie pozytywnej i wykonalnej decyzji środowiskowej,

- Samorządowe Kolegium Odwoławcze, jako organ odwoławczy, uchyliło decyzję środowiskową w ubiegłym roku, ale zrobiło to na podstawie między innymi odwołania Stowarzyszenia Forum Obywatelskie, które w momencie składania odwałania nie posiadało organu reprezentującego je.

- Wbrew doniesieniom z ostatniego czasu Wojewódzki Sąd Administracyjny nie wydał wyroku w sprawie prawidłowości lub nieprawidłowości decyzji SKO w sprawie uchylenia decyzji środowiskowej a jedynie umorzył postępowanie.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×