Tu jesteś:

Ośmiu nowych najemców w lubelskiej Galerii Olimp

Galeria Olimp w Lublinie

W lubelskiej Galerii Olimp w czerwcu i lipcu podpisano 8 umów najmu powierzchni handlowej. Do centrum wprowadzą się salony Toys’R’Us, Centrum Rozrywki dla Dzieci Koziołek, Moja Farmacja, American Dream Restaurant, Jean Louis David, Akwarium, Glamour, Cosmeceuticum, które zajmą powierzchnie zarówno w istniejącej, jak i rozbudowywanej części Galerii Olimp.

Rozbudowa powiększy centrum handlowe o ok. 18 tys. mkw., co da łączną powierzchnię całkowitą 100 tys. mkw. Otwarcie planowane jest na drugą połowę października. Nowa część Galerii Olimp uzupełni dotychczasową ofertę głównie w segmencie rozrywkowym i familijnym. Wprowadzi się do niej pierwszy w Lublinie multipleks kinowy Multikino. Zajmie on największą powierzchnię w budynku i liczyć będzie osiem sal kinowych. Obok wejścia do kina znajdować się będzie przestronny food court z różnorodną i bogatą ofertą gastronomiczną - restauracja meksykańska Megustas, American Dream Restaurant, Dr Bardadyn Salad&Cocktail Bar, Pizzeria Stopiątka, Cukiernia Williams, Yogoland, Gofry Ireny.

Wśród sklepów, które otworzą się w piątej już części Galerii Olimp będzie także największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży - Toys’R’Us. Najemca zajmie powierzchnię około 1,7 tys. mkw. i będzie największym w województwie lubelskim sklepem z zabawkami. W obiekcie pojawi się również klub sportowo – rozrywkowy Masters (wyposażony w stoły do gry w bilard i snooker, tory bowlingowe), największe w Lublinie Centrum Rozrywki dla Dzieci Koziołek,  drogeria Rossmann, apteka Moja Farmacja, Ziaja, Kolporter, Roma - Salonik dobrego smaku i aromatu.Całość uzupełnią powierzchnie biurowe. W procesie komercjalizacji z wynajmującym współpracuje firma Colliers International.

Galeria Olimp jest największym obiektem handlowym w Lublinie i województwie lubelskim. Centrum ma charakter rodzinny oraz oferuje kompleksową ofertę handlową. jest odwiedzana miesięcznie przez ponad 600 tys. klientów.

Ośmiu nowych najemców w lubelskiej Galerii Olimp

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×