Tu jesteś:

Olivia Business Center plany rozbudowy

Olivia Business Center

Właściciel Olivia Business Center, największego kompleksu biurowego w Trójmieście jeszcze latem chce rozpocząć budowę kolejnego budynku.

Właśnie powstający obok hali Olivia w Gdańsku biurowiec Olivia Gate, to pierwszy z serii 7-8, które zostaną wzniesione w jego sąsiedztwie w ramach kompleksu Olivia Business Center. Obecnie kończą się prawce przy konstrukcji i rozpoczynają się prace wykończeniowe wewnątrz. W maju będzie tradycyjna wiecha - mówi Maciej Kotarski z firmy TPS, dewelopera inwestycji Olivia Business Center, która jest własnością gdańskiego biznesmena Macieja Grabskiego. Pierwszy biurowiec, będzie miał 18 tys. mkw. powierzchni użytkowej, siedem kondygnacji naziemnych i dwie podziemne. W parkingu znajdą się miejsca dla 420 aut. Będzie to jeden z największych biurowców w Gdańsku porównywalny powierzchnią z Zieleniakiem. Wynajem powierzchni idzie bardzo dobrze, do tego stopnia, że rozpoczęliśmy projektowanie kolejnego budynku i w wakacje chcemy zdobyć pozwolenie na jego budowę i ją rozpocząć - mówi Kotarski.

Źródło: trojmiasto.gazeta.pl

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×