Tu jesteś:

Oferta Barlinka w Dekoradzie

Dekorada w Galerii Echo - wizualizacja

Produkty firmy Barlinek, największego producenta podłóg drewnianych w Europie, będą dostępne w Dekoradzie - części nowej Galerii Echo dedykowanej wyposażeniu i dekoracji wnętrz.

Klienci Dekorady będą mieli dostęp do pełnej oferty produktów Barlinka: deski barlineckiej, podłóg litych, deski sportowej oraz produktów z serii barkiet system (materiały do układania podłóg oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg). W salonie Barlinka odbywać się będą również spotkania z architektami i dekoratorami wnętrz. Będzie to też miejsce prezentowania premierowych produktów firmy.

Dekorada to specjalnie zaprojektowana, wyróżniona funkcjonalnie i architektonicznie przestrzeń handlowa dedykowana jednej branży. W nowej Galerii Echo w Kielcach, na 5 000 mkw znajdzie się kilkudziesięciu najemców oferujących produkty i usługi związane z wyposażaniem i dekorowaniem wnętrz.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×