Tu jesteś:

Odebrano pierwsze lokale w Turawa Park

Rozpoczął się ostatni etap prac w drugim z kolei projekcie firmy Helical Poland – parku handlowym Turawa Park w Opolu – trwa montaż ścian działowych oraz zabudowa sufitów podwieszanych. Nastąpił również odbiór pierwszych lokali.

Prace wykończeniowe prowadzi m.in. kluczowy najemca Turawa Park – Carrefour, którego lokal zajmie powierzchnię ok. 7300 mkw. Kolejne odbiory lokali przewidziane są na najbliższe tygodnie.

Projekt Turawa Park, finansowany przez Standard Life Investements jest obecnie w trakcie budowy. Otwarcie planowane jest na wiosnę 2011 roku. Całkowita powierzchnia to ok. 40 000 mkw. Na terenie obiektu znajdzie się ok. 80 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych.

Dodatkowo, Inwestor sfinansował budowę połączenia z obwodnicą, które umożliwi szybkie i sprawne dotarcie do Centrum Opola. Całkowita wartość inwestycji jest szacowana na około 75 milionów euro. Kluczowi najemcy Turawa Park to m.in.: Carrefour, Praktiker, Super-Pharm, Rossmann, Sephora i CCC.

Leasingiem zajmuje się zespól Helical Poland, który działa we współpracy z Colliers International i Mallson.

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×