Tu jesteś:

Nowy polski multibrand w Gemini Park Tarnów

Wśród najemców tego centrum handlowego Gemini Park Tarnów znalazł się polski sklep multibrandowy Top Secret& Friends. Na potrzeby salonu Grupa Redan, spółka notowana na warszawskim parkiecie, wynajęła 246 mkw. powierzchni.

Top Secret&Friends to nowy koncept sprzedaży detalicznej rozwijany przez Redan. W salonach sprzedawane są ubrania dla kobiet i mężczyzn dwóch marek należących do spółki: Top Secret oraz Troll.

- Odpowiednie pozycjonowanie centrum i konsekwentny dobór marek, mogą zadecydować o jego sukcesie w przyszłości. Opracowując koncepcje wynajmu obiektu i doboru marek dla Gemini Park Tarnów skoncentrowaliśmy się na pozyskaniu rozpoznawalnych marek ze średniej półki cenowej takiej jak np. Top Secret – mówi Ewa Ściubidlo, Commercial Manager z firmy BOIG Property Consulting, która odpowiada za komercjalizację galerii handlowej Gemini Park Tarnów.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Gemini Park Tarnów nastąpiło 22 października 2008 roku. Inwestorem tego centrum handlowego jest Gemini Jasna Park. Wartość inwestycji wynosi około 500 mln zł. Finansowanie pochodzi głównie z kredytów bankowych udzielonych przez PKO BP.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt liczący 80 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 41 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. W kompleksie znajdą się trzy wielkopowierzchniowe markety wspomniane już: Tesco, Castorama i Media Markt oraz blisko sto sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×